Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
1 hodnocení

Atok éterický olej Grapefruit

Atok éterický olej Grapefruit 20 ml, posiluje imunitu, působí antisepticky, detoxikačně, osvědčuje se při celulitidě, povzbuzuje při únavě a depresi.
Kód: A6018B
Značka: Atok
od 179 Kč
Kategorie: Aromaterapie
varianta: 10ml
Dodání 3 dny | A6018B
Můžeme doručit do: 29.9.2021
179 Kč
varianta: 20ml
Dodání 3 dny | A6018C
Můžeme doručit do: 29.9.2021
339 Kč
varinata: 50ml
Dodání 3 dny | A6018D
Můžeme doručit do: 29.9.2021
791 Kč
Nejznámějším způsobem využití éterických olejů je jejich inhalace z aromalampy. Do nádobky s vodou nakapeme 3-8 kapek éterického oleje nebo směsi a necháme volně odpařovat. Konkrétní množství je závislé na druhu éterického oleje, velikosti prostoru a jeho větratelnosti. Éterické oleje a směsi lze použít také např. k inhalacím v sauně. Používáme je tak, že olej nakapeme na kousek látky, buničiny či papíru a necháme odpařovat. Éterický olej můžeme nakapat do vody a nalít přímo na rozpálené kameny. Kromě inhalací používáme éterické oleje a jejich směsi ke koupelím, masážím, obkladům nebo k přípravě aromaterapeutické kosmetiky.
Upozornění:
nepoužívat na kůži vystavenou slunci.
Upozornění:
Éterické oleje jsou vonné těkavé látky získávané z různých částí rostliny. Vždy záleží na konkrétní rostlině, její zpracovávané části (květ, list, kůra, kořen, plod, …) a podmínkách růstu. Při změně klimatických podmínek může docházet k výkyvům fyzikálních vlastností jako jsou například vůně či barva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: