Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.

Blog

Desatero pro krásnou a zdravou kůži.
 
Chceme-li, aby naše pleť byla krásná, mladá a zdravá, měli bychom si osvojit některé zvyky, které bychom měli dodržovat každý den bez jediné výmluvy. Těch 3-5 minut denně mohou doufat, že najdou každého?
Inspirujte se tímto desaterem.
 
1. Najdu si spoustu času a udělám si takový rituál péče o pokožku, na který se budu těšit. Zde není možné konzultovat nic jiného, což je největší část práce, kterou potřebujete provést se složitou, správnou a pravidelnou péčí. Kosmetické prostředky (bez ohledu na značku a cenu) zázraky nedělají – Naneštěstí.
2. Chovám se ke své pokožce s úctou a respektem. Pokožku ošetřujte velmi jemně a nedrážděte ji agresivními přípravky, častými peelingy, drhnutím ručníku apod.
3. Každou noc jsem si důkladně vyčistit obličej. Nikdy nechoďte spát s nalíčenou a nevyčištěnou kůží. V noci potřebuje pokožka prostor pro regeneraci, místo aby byla zapojena do odstraňování nečistot.
4. Pokožku pečlivě vyčistěte každé ráno. I když se to může jevit jako zbytečné, není. Během noci se tělo pokouší zbavit se odpadových látek, takže můžeme najít ranní vrstvu mazu s odpadem a mrtvými buňkami na kůži. Protože je to tukového charakteru, voda pro čištění nestačí.
5. Nezapomínám na stupeň tonizace, který vyživuje mou kůži a připravuje se na další léčbu. To je také jeden z kroků, které většina z vás vypadá jako zbytečná. Nicméně opak je pravdou. Tonizační vody na kůži osvěžují, výživné, mohou vyřešit některé kosmetické nedostatky, a zejména upravit pH po očištění pokožky. Měly by být mírně kyselé, protože i povrch naší pokožky musí udržovat mírně kyselý pH – 5,5. Voda z vodovodu, která obvykle po očištění pokožky prochází obličejem, má pH vyšší a zejména její tvrdost – může způsobit suchost pokožky, podráždění, vznik ekzému a špatné uzdravení v přípapdě jemné a citlivé pokožky.
6. Používám kvalitní denní a noční krémy. Kvalita neznamená výrobek plný vody, ropných derivátů, syntetických emocí, parfémů a jiných látek, které se v naší kůži dobře nedělají. Vybírejte výrobky s vysokým obsahem rostlinných olejů, které jsou výživné a chrání kůži před nepříznivými vnějšími vlivy a transepidermální ztrátou hydratace.
7. Alespoň jednou za 2 týdny si vaše pokožka zaslouží peeling, aby se odstranily mrtvé buňky a oživovala vaše kůže. Ideální je 1-2 krát týdně výživná Obličejová maska (brzy uvidíte výrazné změny).
8. Nestřídám pátou přes devátou, najdeme si to svoje podle typu kůže. Vsaďte na kvalitu a přečtěte si složení produktů. Pokud patříte do skupiny, která vybírá produkty podle ceny, akce, pěkného balení nebo podle toho, co pomohlo příteli, je čas změnit přístup.
9. Chraňte pokožku před spálením. Tím zabráníte pigmentacím, předčasnému stárnutí, oxidačním škodám, ale také mnohem horším důsledkem nadměrné expozice slunci (např. rakovina kůže).
10. K obličeji se používá speciální ručník. To je z hygienických důvodů nutností! Zvláště když vaše pokožka je citlivá na tvorbu vyrážky a akné. Nejhorší je sdílet jeden ručník se všemi členy rodiny.

navia 

https://www.parfun.cz/znacka/navia/

 

 

Masáž hráze před porodem

Snad každá žena by si přála porod bez poranění a nutnosti nástřihu. I přesto, že nelze ovlivnit všechny okolnosti, které mají vliv na nástřih popř. natržení hráze, lze toto riziko eliminovat dobře prováděnou masáží hráze. Tou můžeme zlepšit elasticitu tkání v této oblasti a zlepšit její prokrvení, čímž zajistíme větší odolnost vůči enormnímu napínání oblasti hráze v průběhu porodu. S masáží můžete začít zhruba 4-6 týdnů před plánovaným termínem porodu, zabere Vám denně jen zhruba 5 minut.  K masáži použijte třezalkový olej nebo přímo masážní olej na hráz. Před masáží si vždy pečlivě umyjte ruce. Pohodlně se usaďte (např. na postel) do polosedu a naneste olej na bříško palce jedné ruky. Palec obraťte bříškem prstu směrem k nohám a vsuňte do pochvy tak, aby oba jeho články byly uvnitř. Nejprve jím několikrát přejíždějte zleva doprava a zpět (ve tvaru písmene ,,U“), přičemž celou dobu vyvíjejte lehký tlak bříškem palce proti hrázi směrem dolů. Poté vsuňte do pochvy stejným způsobem i druhý palec a protáhněte jimi hráz směrem dolů a do stran (každý palec táhne směrem k jedné patě) až do pocitu štípání. Vydržte v protažení zhruba půl minuty, po této době by pocit štípání měl zmizet.  Stejné pocity budete mít také u samotného porodu, kdy se hráz vlivem jejího maximálního natažení průchodem hlavičky odkrví, takže pocit štípání ani případný nástřih v tu chvíli neucítíte. Ještě chvíli takto napnutou hráz podržte a poté povolte napětí hráze. Toto napínání hráze opakujte alespoň 3x. Posledním krokem při masáži je promnutí hráze po celé její délce mezi palci a ukazováčky, přičemž palce drží hráz zevnitř a ukazováky zvenčí.

Mgr. Andrea Korandová, fyzioterapeut pro parfun.cz

 
Péče o jizvu po porodu
 
Stává se, že si ženy z porodnice kromě svého miminka odvážejí také jizvy – v oblasti podbříšku po porodu sekcí (císařským řezem) nebo hráze po nástřihu či natržení během porodu. Stejně tak jako jakékoli jiné jizvy na těle si i tato poporodní poranění zaslouží naši pozornost a včasnou péči. Neošetřená jizva je tuhá, na pohmat může být bolestivá, necitlivá nebo naopak přecitlivělá, neposunuje se vůči svému podkladu, může způsobovat nepříjemné pnutí, diskomfort při styku nebo i při běžných aktivitách v průběhu dne.
V rané fázi hojení (v prvních zhruba 2 týdnech) se jizva teprve tvoří a zpevňuje. V této fázi je vhodné věnovat zvýšenou pozornost hygieně v oblasti jizvy častým sprchováním. K tomu můžete využít např. hydrofilní olej Fema, který jizvu nebude vysušovat a zároveň díky obsaženým éterickým olejům působí antibakteriálně.  Kromě toho je vhodné jizvu nechat hodně větrat a alespoň 2x denně jizvu promašťovat. V případě jizvy po sekci je ideální použít bio šípkový olej, kterému se díky jeho složení připisují až zázračné účinky při hojení jizev nebo olej třezalkový. Při dlouhodobějším používání je vhodné je střídat, olej je možné smíchat také s medem. Již od zhruba 3. dne po sekci je pro protažení okolí jizvy důležité se každý den na chvíli položit na břicho. Tato poloha udělá dobře i maminkám po vaginálním porodu, jelikož napomáhá k zavinování dělohy. Po poranění v oblasti hráze je vhodné v prvních dnech používat spíše zklidňující gel na hráz se silným antimikrobiálním účinkem. Po cca 2-3 týdnech je již jizva dostatečně pevná a je vhodné začít s šetrnou masáží jizvy. K masáži jizvy po sekci používejte dále bio šípkový nebo třezalkový olej, v oblasti hráze ho můžete k masáži využít také nebo použijte zbytek masážního oleje na hráz, pokud jste ho používali před porodem.  Masáž provádějte tak, že nejprve jedním prstem přejíždějte s mírným tlakem přes jizvu v celé její délce. Poté začněte přejíždět přes jizvu, ale vždy po 1cm zastavte a prstem plošně s lehkým tlakem zakružte, opět popojeďte o další 1cm a opakujte kroužení prstem, vždy s tlakem prstu směrem dovnitř do jizvy. Dále přiložte prst vedle jizvy a tlačte směrem k ní tak, aby se jizva lehce posunula směrem od prstu a vytvořila tvar písmene ,,C“, to stejné opakujte i z druhé strany jizvy. V oblasti podbříšku masírujte celou plochou dlaně. Jizvu po nástřihu hráze nezapomeňte masírovat také z vnitřní strany. V případě, že se Vám zdá, že se jizva špatně hojí, je velmi bolestivá, rozestupuje se, dochází k hnisání z rány, pálení a zarudnutí nebo máte jiné pochybnosti, obraťte se na svého lékaře.

https://www.parfun.cz/pletove-oleje/nobilis-tilia-hydrofilni-olej-fema-pro-intimni-hygienu-200-ml/

https://www.parfun.cz/masazni-oleje/nobilis-tilia-gel-na-hraz-mithra-15-ml/

Mgr. Andrea Korandová, fyzioterapeut pro parfun.cz 

 

 

Renovality Moringový olej 

Rostlinný olej lisovaný za studena. Moringa oleifera, malý, opadavý strom, původem z Indie. Dosahuje výšky maximálně 15 metrů. Je považován za „Elixír života". Je ideální pro vysušenou a aknózní pleť. Tento olej je opravdu dar z nebes. Moringový olej má v kosmetice vynikajícími výsledky. Jde o osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Tento olej obnovuje vitalitu a pevnost pleti a nádherně vám rozzáří tvář. Používá se i na akné a různých pigmentací na tváři. Moringový olej je prostředek pro vitalitu vašich vlasů a vlasové pokožky. Vyzkoušejte ji na suché, lámavé vlasy bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

 

http://www.parfun.cz/pletove-oleje/renovality-moringovy-olej-lisovany-za-studena-100-ml/

 

 

Atok Hyaluronový fluid

Představuje účinnou hydratační péči pro každý typ pleti. Kyselina hyaluronová působí v celé struktuře pokožky, zajišťuje její hlubokou hydrataci a regeneraci, účinně ovlivňuje syntézu kolagenu. Spolu s aktivními látkami, beta-glukanem, pantenolem, extrakty z granátového jablka a listů vinné révy, fruktanem a konjacem, pokožku zvláčňuje, vypíná a zvlhčuje.

fluidd

http://www.parfun.cz/pletova-kosmetika/atok-hyaluronovy-fluid-30-ml/

 

Wool Balsam Lanolin na ovčí rouno 1,5 l

Lanolin je přírodní výtažek z ovčí vlny, látka, která chrání vlnu a kůži zvířat před nepřízní počasí a podílí se na zachování hygieny a zdraví jejich pokožky. Má antibakteriální, hydratační a hypoalergenní vlastnosti.

vyčistí skvrny, obtížnou špínu a mastný prach
vyčistí a vyleštit okna, skla, nábytek, koberce
vyčistí a ošetřit ovčí rouna a jiné kůže
umyje domácí mazlíčky
8340[1]

 

Saloos malinový olej.

Tento vzácný olej se vyznačuje vynikajícími hydratačními účinky. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po nanesení malinového oleje, se vytvoří lipová bariéra, díky níž dokáže pokožku těla efektivně a hlavně dlouhodobě hydratovat. Pokožku zanechává hebkou, pružnou a rozzářenou. Obsahuje vitamín E, který zpomaluje stárnutí pokožky. Pokud Vás trápí suchá,cká pleť, vyzkoušejte malinový olej.

 

http://www.parfun.cz/pletove-oleje/saloos-bio-malinovy-olej-20-ml/

 

SALOOS LITSEA CUBEBA OSVĚŽOVAČ VZDUCHU: rychlá pomoc při únavě a stresu.

Osvěžovač vzduchu aktivuje látky, které se pozitivně odrazí na vaší náladě. Ta bude povznášející a pocit úzkosti, stres, nebo únava se můžou jít klouzat. Čistě přírodní složení osvěžovače vzduchu Saloos Litsea Cubea zklidní vaši mysl, nervy a navodí okamžitý pocit harmonie.

litseaaaaa

http://www.parfun.cz/osvezovac-vzduchu/saloos-litsea-cubeba-osvezovac-vzduchu-50-ml/

 

 

Máte problém se stárnutím pokožky?

Atok Facelifting oleogel Vanilka-med, nabízí účinný anti-age komplex. Má výjimečné vypínací, vyhlazující a zpevňující účinky. Je ideálním pomocníkem v boji proti vráskám a stárnutí pokožky.

 face v.

http://www.parfun.cz/…/atok-facelifting-oleogel-vanilka-me…/


Slevový kód Atok5 zadejte v košíku objednávky.

 

Matcha ice tea

Připravte si: 2 g čaje Matcha 3 dl vody pár kapek limetky

Postup:
Ingredience vložíme do šejkru a pořádně protřepeme.

Náš tip:
V případě, že nemáte šejkr, tak stačí obyčejná 0,5 l láhev s víčkem. Nejdříve nasypte čaj Matcha, poté nalijte vodu zhruba do 3/4 láhve a po zavření pořádně protřepejte. Ideální varianta na cesty.

atcha

Nobilis Tilia Bioaktivní omlazující krém 50ml
Vyzkoušejte exkluzivní bioaktivní krém s omlazujícím účinkem. Dodá vaší pleti energii a obnoví její vitalitu. Zajistí dlouhodobou hydrataci a velmi dobře se roztírá. Potěšte svoji pleť a dopřejte ji tuto luxusní péči. K tomuto produktu dáváme malý dárek.
Bioakt.

 

Novinka Datlový sirup

Country Life Datlový sirup 900 ml. Sirup se hodí na studenou i teplou kuchyni. Nechte jej vyniknout s tofu, bílým jogurtem, tvarohem a dalšími produkty. Přejeme dobrou chuť.
http://www.parfun.cz/sirupy/country-life-datlovy-sirup-900ml/

 

datlový siruppppp

Nobilis Tilia LICHOŘEŘIŠNICOVÁ TINKTURA 50ml

Nobilis Tilia Lichořešnicová tinktura 50 ml, je podpůrným prostředkem pro posílení odolnosti celého organizmu proti zánětům zejména dýchacího a močového systému.

2x denně 20 kapek. Denní dávka obsahuje 10 mg sušiny extraktu. Kapky je možno užívat i v nápoji.

licghoře

 
Zdravý den – kakaové boby bio celé nepražené 500 g.
Kakaové boby jsou sušené plody kakaovníku a vyznačují se nahořklou chutí. Pocházejí z tropických oblastí Jižní Ameriky a díky Španělům se kakaové boby dostaly do Evropy. Pěstují se na farmách, které hospodaří jen ekologickým způsobem, a to bez používání umělých chemických přípravků. Jsou pečlivě vybírané a ručně loupané. Nepražené si navíc lépe uchovávají své přirozené látky. Lze je konzumovat samotné pro rychlé dodání energie a zahnání hladu, nebo přimíchat do nápojů, jogurtů, dezertů či exotických jídel.
Kakaové boby obsahují spoustu zdraví prospěšných živin, které zůstávají nejlépe zachovány při šetrném zpracování právě bez pražení. Jsou bohaté na minerály, vitamíny a antioxidanty. Antioxidanty chrání tělo proti předčasnému stárnutí a nádorovým onemocněním, vyvolávají dobrou náladu a navozují pocit uvolnění a štěstí. Kakaové boby jsou výborným zdrojem hořčíku, který podporuje nervovou soustavu a snižuje krevní tlak, posiluje srdce a chrání nás před infarktem a mrtvicí, železa a manganu pro krvetvorbu, síry, která zlepšuje vzhled vlasů a kůže, zinku a mědi, jež podporuje krvetvorbu a imunitu.
Využití:
K posypání/zdobení hotových moučníků, ovocných salátů apod.
K přimixování do nápojů nebo smoothie
K dochucení mexických jídel – čokoláda z bobů se v mexické kuchyni hojně využívá ve slaných pokrmech a přidává se v malých dávkách spolu s kořením
K výrobě domácí čokolády – na přípravu domácí čokolády potřebujete jen kakaové boby a třtinový cukr.
Boby opražte zhruba 5 minut na pánvi a ještě teplé je mixujte. Přidejte cukr a mixujte tak dlouho, dokud se neuvolní kakaové máslo a směs nezíská hladkou konzistenci. Poté nalijte na plech či formiček a ještě teplou čokoládu posypte nebo dochuťte třeba kokosem, oříšky nebo sušeným ovocem.
 a34db386f6ae81a8efd9e851a1da3204[1]
 
 
Renovality Opuncie olej: Vzácný klenot mezi oleji
Opunciový olej je doslova vzácností, co se olejů týče. Garantuje totiž tak efektivní péči o zralou pokožku, kterou jiná séra můžou opunciovému oleji jen tiše závidět. Pleť, o kterou opunciový olej pečuje, poznáte okamžitě na první pohled. Vévodí jí hebkost, jas, mladistvý vzhled, žádné vrásky a elasticita. Opuncie účinkuje velmi viditelně a hlavně téměř okamžitě. I proto je nejdražším olejem světa.

Opunciový olej, král mezi oleji
Pleťový opunciový olej Renovality je velmi cenným sérem hlavně díky jeho jedinečným hydratačním účinkům a té nejvyšší kvalitě plné luxusních pečujících a omlazujících složek. V neposlední řadě ale také pro jeho velmi náročnou a složitou výrobu. Olej Renovality opuncie je lisován za studena ze semen plodu kaktusů.
 
Vrásky? Ani jediná aneb Botox z přírody
 
Opunciový olej Renovality je nepřekonatelný, mluvíme li o eliminaci vzniku vrásek. Olej z opuncie Renovality přispívá k hluboké hydrataci kůže. Váže vlhkost tím nejúčinnějším způsobem. Maximálně tak posiluje pružnost pleti a podporuje elasticitu.  Antioxidační složky oleje Renovality opuncie prokazatelně oddalují stárnutí pokožky. Opunciový olej Renovality je klenotem mezi oleji, které jsou určeny zralé pleti, protože oční okolí, obličej i krk jsou před vráskami naprosto v bezpečí.

Antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti přírodního oleje z opuncie pokožku chrání a dlouhodobě o ni pečují tím nejeefektivnějším způsobem. Výsledkem je tedy zmíněná absence vrásek, ale také jednotný tón, hebkost, jas pleti a velmi mladistvý vzhled.b4a18a572ed01c2e9f3fd642b6b207fd[1]

 

Renovality Banánový olej

Renovality banánový tělový a masážní olej patří mezi nejluxusnější oleje. Olej má sladkou vůni. je znám nesmírný přínos pro pokožku a hlavně vlasy. Olej má výborný vliv na stavbu kolagenu. Tím pomáhá udržovat elasticitu kůže. Pokožka má jemnější a mladší vzhled. výborné jsou i jeho hydratační schopnosti. Minerály a vitamíny v banánovém oleji poskytuji bohatou výživu pro pokožku.

Renov. Banaánový
 
 

Argaový olej Renovality působí hlavně blahodárně na Vaši zarudlou pokožku, vysušenou i se sklonem k praskání. Dejte sbohem popraskané kůži. Redukuje vrásky, hydratuje a pomáhá udržet pokožce mladý a svěží vzhled.

 
 
Argan. oil renov
 
Eukalyptová aromaterapie: Nobilis Tilia éterický olej Eukalyptus
Slyšeli jste už o blahovičníku? Pokud ano, nebyla řeč o ničem jiném, než o eukalyptu. Eukalyptus stále obsazuje první příčky oblíbenosti hlavně v aromaterapii. Není divu. Jeho smyslná vůně vás dobije energií a s dýchací soustavou jsou nejlepší přátelé.
Dýchejte volně s Nobilis Tilia éterickým eukalyptovým olejem
Klasická situace. Sedíte v divadle, dramatické ticho na scéně a obecenstvo ani nedutá. Špendlík byste slyšeli upadnout. A přesně v tento nejméně vhodný moment to přijde. Protivné škrábání v krku, které vás bez přestávky nutí vykašlávat. Odkašláváte, chrčíte a nutkavé pokašlávání ne a ne ustat. Všichni se už po vás otáčejí a herci mají chuť s představením praštit.
Vyřešte tento nepříjemný problém účinně a rychle s přírodním Nobilis Tilia éterickým eukalyptovým olejem. Nebo ještě lépe, předejděte mu.
Bomba plná energie
Intenzivní kořeněná vůně s příměsí kafru vás efektivně zbavuje bolesti v krku, rozpouští hleny, napomáhá uvolnit ucpaný nos a také snižuje vysoké teploty. Eukalyptový olej se nezalekne se ani chronických bronchitid.
Přírodní léčba formou eukalyptové aromaterapie je také energickou bombou pro váš unavený organismus. Zbavuje vás totiž stresu. Vy pomocí éterického eukalyptového oleje Nobilis Tilia odpočíváte a zároveň posilujete imunitu i soustředěnost. Pár kapek eukalyptového oleje s vámi jednoduše udělá divy. Jeho účinky si můžete dopřát také pomocí bytového difuzéru, o kterém se více dočtete zde.
 
26C5FE7B-A99F-4403-BA9B-AEFECA1CE437_E0189[1]

Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra 

Nečekejte s detoxem na jaro. Začněte hned. Detoxifikace vašeho těla nemusí být úmorná a krutá. Se 7 denní kúrou Zdravý den Neera Detox, totiž nebudete hladovět. Zasytí vás čistě přírodní nápoj, bohatý na živiny a minerály. Kvalitní složky nápoje (např. kanadský javorový sirup, palmový sirup, čistá míza) umožňují, aby si zaslouženě a efektivně odpočinuly hlavně vaše zažívací a vylučovací orgány.

Po ukončení kúry budete plní energie a života.

neeerrra 2

 

Jak se zbavit toxinů v těle? Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra si poradí
Tělo se do jisté míry dokáže zbavovat toxinů samo, ale čeho je moc, toho je příliš. Nikdy proto není pozdě začít s detoxikací a předcházet tak preventivně problémům. S detoxem však nehazardujte a jděte bezpečnou cestou. Víme jak na to.
 
Nečekejte na jaro
Detoxifikace vašeho těla nemusí být úmorná a krutá. Nenamlouvejte proto sami sobě, že s detoxem je nejlepší počkat na jaro. Buďte k sobě velkorysí a začněte se očisťováním hned. Začátek roku je pro detox ideální.
 
Čas na Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra 
Když se řekne „detox“, většině z nás naskáče husí kůže. Představíme si hladovění, zimomřivost a podrážděnost. Se 7 denní kúrou Zdravý den Neera Detox, vás žádná taková nepříjemnost nečeká. Proč? Nebudete hladovět. Trápit se hlady nemá pražádný smysl. Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra maximálně uspokojuje pocit hladu.  Zasytí vás čistě přírodní nápoj, bohatý na živiny a minerály.
 
Kvalitní složky (např. kanadský javorový sirup, palmový sirup) umožňují, aby si zaslouženě a efektivně odpočinuly hlavně vaše zažívací a vylučovací orgány. Kúra stimuluje a urychluje detoxikaci. To znamená, že vás zbavuje nadbytečného tuku.
 Po ukončení kúry budete plní energie a života.
 
Poslouchejte signály těla
Vaše tělo vám samo řekne, že detox potřebujete jako sůl. Nepřehlížejte varovné signály:
  • Únava
  • Negativismus
  • Nespavost
  • Přibírání na váze
  • Nedokážete se na nic těšit
 
Zdravý den Kokosový olej
Vysoce kvalitní Zdravý den Kokosový olej není rafinovaný a lisuje se za studena z dužiny kokosu. V kuchyni je tento 100% čistý kokosový olej zdravým a téměř všemocným pomocníkem. Hodí se jak na smažení, tak k pečení či vaření a také do salátů a pomazánek. Zdravý den Kokosový olej pokrmy neovlivňuje žádnou vůní.
Nejen že si zdravě pochutnáte, ale navíc díky kokosovému oleji dáváte sbohem tuku na břiše, ústním bakteriím a jizvám. Přikápnete li Zdravý den Kokosový olej také do vlasové masky, vaše vlasy vám poděkují. Olej totiž dokonale hydratuje.
 
kokosovy_olej_bio_950ml.jpg__207x317_q85_subsampling-2[1]

NOBILIS AROMA LAMPA SE ZVLHČOVAČEM VZDUCHU

Starosti necháváte za sebou a společnost vám dělá světelná aromaterapie, doplněná o zvlhčovač vzduchu. Pár pozitivních myšlenek by nám v zimních a podzimních dnech totiž rozhodně prospělo. O to se postará Nobilis aromalampa se zvlhčovačem vzduchu.

Je úžasnou kombinací blahodárných účinků v jediném bytovém difuzéru. Zvlhčuje totiž vzduch decentním a neagresivním způsobem. Máte možnost libovolného podbarvení. Samozřejmě lze u difuzéru také nastavit bezbarvý styl. Slouží jako aromalampa a prostřednictvím vonných, éterických olejů provádíte aromaterapii.

http://www.parfun.cz/aroma-lampy/nobilis-aroma-lampa-se-zvlhcovacem-vzduchu/

6901F407-BCC9-4995-BB22-E4A2ED3ACFB7_T0326[1]

 
LANVIN ECLAT D'ARPEGE:
Podtrhněte svou ženskost
Žádný den, který protnete touto parfémovanou vodou, není obyčejný. Smyslná vůně vdechne i běžným okamžikům jedinečnost. Pocit bezpodmínečné radosti a štěstí. To je úkol pro LANVIN ECLAT D'ARPEGE.
Nechte se okouzlit
Již samotné balení LANVIN ECLAT D'ARPEGE je velmi okouzlující. Kulatý flakon se zdobným vrškem vznešeně symbolizuje to, co je v něm ukryto.
Parfémovaná voda, která vás oblékne
Vůni, která se zlehka snese na vaši pokožku, se nelze ubránit. Vnímáte ji do posledního detailu a sama cítíte, že se do této jemnosti přímo oblékáte. Připomíná perfektně padnoucí večerní šaty, ve kterých jste si stoprocentně jistá. Když v nich procházíte kolem ostatních, jste plná sebedůvěry a víte, jak neodolatelná jste. Uvědomujete si dobře, že lidé se za vámi otáčejí. Užívají si totiž ten příjemný pohled, který vyvoláváte.
Přesně tak je to i s vůní LANVIN ECLAT D'ARPEGE. Provoníte vždy společnost esencí výjimečnosti.
Podlehněte zelenému šeříku a čajovému lístku
Úchvatná kombinace zeleného šeříku, čajového lístku, pivoňky a také cedrového dřeva, nádherně dokreslí romantickou stránku ženy. Tyto decentní tóny představují křehkost, něžnost a jistou dávku nápaditosti. Zároveň však jasně vypovídají o zdravém sebevědomí a hlavně o tom, jak máte v sobě samé tu nejlepší oporu. Radost, která z vás díky parfémované vodě LANVIN ECLAT D'ARPEGE bude sálat, jen těžko ujde pozornosti.
Užijte si intenzitu, která neruší
Přes svou veškerou jemnost je intenzita výrazná. LANVIN ECLAT D'ARPEGE je vysoce kvalitní parfémovaná voda a proto je i její výdrž velice dlouhodobá. Dozvuky této vůně cítíte na svém oblečení ještě dlouho poté, co jste ji použila.

 

lanvinnnnn

Nobilis Tilia HYALURONOVÉ SÉRUM

V pleti se zrcadlí náš věk i to, jak se o sebe pečujeme. Hydratace je pro pokožku velmi důležitá. Právě Nobilis Tilia hyaluronové sérum uzamkne vlhkost přímo v buňkách pleti. Což je pro pokožku a její mladistvý vzhled klíčové. Sérum je doplněno o vzácnou přesličku rolní. Zajišťuje změkčení pleti a krásně ji vyhlazuje. Nobilis Tilia pleť činí maximálně pružnou a plnou elasticity. Podporuje tvorbu kolagenu. Často tedy může zabránit vzniku jizev. 
 
séum 200000
 
 
 
http://parfun.bloger.cz/