Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
35 hodnocení

Angry Beards Deodorant krém Antistick

Představujeme vám Antistick, první výrobek z naší řady intimní kosmetiky pro chlapy Calm Balls. Díky této parádě nabere sportování úplně nových rozměrů a lepivý pytel bude minulostí i při maximální fyzické zátěži. Pro ty, kterým se potí kule v židli a podávají spíše e-sportovní výkony, je tu mladší brácha Antisticku – Antisweat. 
Nenechte se při tréninku ničím brzdit a posuňte své sportovní výkony o level výš. Sportovní lubrikant na intimní partie Angry Beards Antistick zabraňuje nepříjemnému lepení i při maximální fyzické zátěži, chrání pokožku a navíc příjemně voní po citrusech.
Ať už jste rekreační nebo vrcholový sportovec, tenista, fotbalista, kulturista nebo třeba horolezec, Angry Beards Antistick ve své sportovní tašce rozhodně oceníte.
 
 
 
Skladem
Kód: 28713A
Značka: Angry Beards
269 Kč
Kategorie: Péče o tělo
Hmotnost: 0.1 kg
Nenechte se ničím brzdit, ani svým pytlem. Díky Antisticku snížíte jeho přilnavost na absolutní minimum a budete si vychutnávat pohyby bez jakéhokoliv omezení. Ať už jste rekreační nebo vrcholový sportovec, fotbalista, tenista nebo třeba horolezec, s Antistickem získá sport úplně jiný rozměr.
 
Naberte potřebné množství podle velikosti pytle, rozmělněte v dlani a naneste na celou plochu šourku. Zbytek z ruky můžete máznout i na stehna, abyste snížili přilnavost na absolutní minimum.
  • Poctivý český výrobek
  • Snížení přilnavosti pytle
  • Antioxidační přísady
  • Ochrana pokožky při sportovním výkonu
  • Svěžest i při pocení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: