Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
3 hodnocení

Feel Eco odstraňovač skvrn a bělící prostředek 800 g

Snadno odbouratelný odstraňovač nečistot a bělidlo, který se dávkuje společně s pracím prostředkem. Díky síle aktivního kyslíku dokonale odstraňuje skvrny od kávy, čaje a vína. Svým složením velmi příznivě působí i při odstraňování jiných nečistot jako je tráva, krev a mastné skvrny. Bělí bílé prádlo, zabraňuje jeho dalšímu šednutí a rozjasňuje bílou barvu = Udržuje prádlo stále zářivě bílé.
Momentálně nedostupné
Kód: 8157F
Značka: Feel Eco
149 Kč

Ruční mytí nádobí Mycí účinek je možno zlepšit přidáním 1 polévkové lžíce odstraňovače skvrn.

Mytí nádobí v myčce: Přidejte 1/2 polévkové lžíce odstraňovače skvrn do mycího cyklu myčky k odstranění odolných skvrn, např. čaje a kávy.

Pokyny: Dodržujte dávkování a instrukce na obalu.
Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obale.

DÁVKOVÁNÍ: Pro běžně znečistěné tkaniny přidejte 25g odstraňovače skvrn k Vašemu běžnému pracímu prostředku. Pro odolné skvrny doporučujeme použít dávku 50g. Na vysoce znečištěné prádlo a zaschlé skvrny smíchejte odstraňovač s vodou v poměru 1:3, vzniklou směs nalijte na skvrnu a nechte několik minut působit. Poté prádlo vyperte v pračce. Ruční namáčení: 30 g odstraňovače skvrn rozpusťte ve 4 litrech teplé vody (40°C) Do vzniklé lázně prádlo namočte. V případě bílého prádla nechte namáčet maximálně 6 hodin, barevné prádlo namáčejte maximálně 1 hodinu. Nakonec doporučujeme prádlo vyprat nebo důkladně vymáchat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: