Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
5 hodnocení

Soaphoria Henna Hnědá barva 150ml

Bylinná směs k barvení vlasů, která dodává krásný hnědý odstín, tónuje blond a hnědé vlasy. Směs je vyrobena z nedozrálých slupek ořešáku královského, které jsou sušené a rozemleté na jemný prášek a neutrální henny. Používá se jako maska na vlasy samostatně, resp. s jinými typy prášku henny a je výborným přírodním barvivem. V závislosti na původním odstínu vlasů dodává světlejší nebo tmavší odstíny hnědé. Hnědá barvící směs může být smíchána s mahagonovou červenou a černou hennou, která poskytuje pestrou a bohatší barvu vlasů a vytváří přirozenější barevný efekt. Vysoce kvalitní výrobek neobsahuje chemické přísady (konzervační látky, syntetická barviva), kovové soli nebo olovo. Bez živočišných složek.

Momentálně nedostupné
Kód: 13976S
Značka: Soaphoria
177 Kč
Kategorie: Vlasová regenerace
Aplikace ve formě oplachového roztoku: Vyrobte macerát ředěním barvicí směsi s teplou, převařenou vodou v poměru 1:10 a nechte vylouhovat po dobu 24 hodin. Macerát aplikujte jako oplachovací roztok nebo přidejte do šampónu či kondicionéru na vlasy.
Aplikace ve formě masky / zábalu: Masku / zábal vyrobte v misce smícháním převařené, vychlazené vody (přibližně na 60 °C) s barvící směsí v přibližném poměru 70% vody k 30% směsi. Míchejte do doby, dokud nevznikne homogenní pasta. Pastu přikryjeme a necháme uležet na dobu cca 30 minut. Následně opatřete ruky jednorázovými gumovými rukavicemi a pomocí štětce nebo jen rukou naneste ještě teplou směs na čisté a suché vlasy. Pasta se aplikuje od kořínků směrem ke konečkům vlasů po pramíncích. Směs bohatě naneste na celou délku vlasů a pomocí prstů vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Po nanesení pasty zabalte vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepicí), následně ručníkem, aby se v teple barvicí účinek vyvinul lépe. Směs nechte působit minimálně 30 minut, maximálně však 23 hodin (výborné výsledky se dosáhnou již po 3-4 hodinách, ale nejlepší je zábal nechat působit přes noc). Po vyvinutí barvícího účinku směsi vlasy umyjte a upravte běžným způsobem.
Krátké vlasy - asi 50 g barvící směsi
Rovné vlasy (délka až 20 cm) - 100 g barvící směsi
Rovné vlasy (asi 30 cm na délku) - 150 g barvící směsi
Rovné vlasy (délka přesahující 40 cm) - 250 g barvicí směsi
Kudrnaté vlasy - počítejte s 50% navýšením základního množství
Henna není absorbována do vlasů, ale silně pokrývá jejich povrch barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji aplikujete barvicí směs, tím lépe se postaráte o dlouhotrvající barevný efekt. Vyhněte se používání kovových nástrojů, dávejte přednost hrncům a špachtlím z keramiky, skla nebo plastu.
Skládá se: Juglans Regia Seedcoat Extract (Ořešák královský) *, Cassia Italica (neutrální Henna) *

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: