Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
5 hodnocení

Yope čistič na podlahy a parkety bambus 1 l

přírodní čistící prostředek na podlahu s vůní bambusu je vhodný na čištění většiny tvrdých povrchů v domácnostech jako je terakota, linoleum, mramor, parkety, pracovní desky, okna a dveře. Díky svým čistícím složkám odstraní veškeré nečistoty a prach přičemž nezanechá žádné škrábance ani stopy na povrchu. Jeho vůně je svěží a lehká jako citrusový sorbet. Váš domov tak zůstane čistý a ještě k tomu bude dlouhou dobu nádherně a příjemně voňavý. Tekutý čistič na podlahu je tvořen z 99 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a plně biologicky odbouratelné. Kosmetické přípravky a čistící prostředky Yope byly navrženy tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v konvenčních produktech. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat.
 
Skladem
Kód: 800-002938
Značka: Yope
149 Kč
Kategorie: Úklid
Hmotnost: 1 kg
Bambus
ZDARMAZDARMA
Skládá se: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), parfém.
 
Tekutý čistící prostředek na podlahu s vůní bambusu je vhodný na čištění většiny tvrdých povrchů v domácnostech jako je terakota, linoleum, mramor, parkety, pracovní desky, okna a dveře. Díky svým čistícím složkám odstraní veškeré nečistoty a prach přičemž nezanechá žádné škrábance ani stopy na povrchu. Mimo zářící domácnosti vás okouzlí také vůně, kterou ucítíte i dlouhou dobu po úklidu. Je svěží a lehká jako citrusový sorbet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: