Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
22 hodnocení

Sattva Škrabka na jazyk měděná

Péče o ústní dutinu pro většinu populace znamená především důkladné čištění zubů. Bohužel se však často zapomíná na důležitost čištění jazyka. A přitom právě čištěním jazyka můžeme minimalizovat nebezpečí vzniku zubního kazu, zánětů dásní i hrdla. Proto je ideální po čištění zubů používat také škrabku na jazyk, kterou odstraníme povlak, mikroby i toxiny, které naše orgány prostřednictvím jazyka vylučují. Škrabka je vyrobena z ušlechtilé mědi, která má silně antibakteriální a antiseptické působení a přispívá k celkovému ozdravení našich úst a k zastavení případných nežádoucích procesů v nich. Škrabku je vhodné používat dvakrát denně. Odstraněním bakterií zabráníme také nepříjemnému zápachu z úst. Škrabka má speciální tvar, který je anatomicky přizpůsoben ústům.
Skladem
Kód: B0942
Značka: Sattva
109 Kč
Kategorie: Zubní kartáčky
Pravidelným čištěním jazyka může dojít ke zlepšení Vašich chuťových buněk. Pokrmy i nápoje si tak vychutnáte naplno a možná budete překvapeni, jak mohou chutnat.
 
Podle ájurvédy: V ájurvédě se tato metoda „škrábání jazyka“ využívá již tisíce let a patří k jejím naprostým základům.
 
Použití:
Vložte škrabku do úst, až dozadu. Přiložte ji k jazyku a pomocí jemného tlaku ji táhněte po jazyku směrem ven z úst. Tak to opakujte 3–4x, vždy ráno a večer. Poté si důkladně vypláchněte ústa. Vše provádějte s opatrností. Po použití škrabku vždy důkladně omyjte teplou vodou a osušte.
 
Složení: 100% měď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: