Děkujeme, že brouzdáte po e-shopu Parfun.cz

Kvitok voda po holení Elegán 50 ml

1 hodnocení
Značka: Kvitok
Pokožka po holení je velmi citlivá a náchylná k podráždění nebo zánětu. Proto si zaslouží zvláštní péči.

Elegantní voda po holení s jemným složením má zklidňující účinek na pokožku, zanechává ji jemnou a svěží. Díky obsahu prebioticko-postbiotického komplexu a ceramidů posiluje obranyschopnost pokožky a podporuje přirozený lipidový a mikrobiologický film. Můžete jej používat nejen po holení, ale také jako pleťovou vodu jako součást každodenní péče o pokožku.
Dostupnost Momentálně nedostupné
249 Kč
Kvitok voda po holení Elegán 50 ml
1 hodnocení
Značka: Kvitok
42976 elegan
Vegan
5,0 1 hodnocení
Elegantní voda po holení je osvěžující a šetrný přípravek, který zklidňuje podrážděnou pokožku po holení, zmírňuje zarudnutí, podporuje vlastní obranyschopnost pokožky a minimalizuje riziko menších zánětů.

Je obohacen o zklidňující a hydratační složky, které osvěžují pokožku a zanechávají ji jemnou, hladkou a příjemně voňavou. Je ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí nejen pocit svěžesti po holení, ale také zdravou a upravenou pokožku.

Základem vody je místo běžné vody organická bylinná máta, která eliminuje tvorbu akné a oživuje unavenou pleť. Stahuje póry a zmírňuje svědění. Má antiseptické účinky. Je doplněna osvěžující citronovou vodou. Rozjasňuje, hydratuje a osvěžuje pokožku zároveň. Má také čistící účinky, proto se doporučuje i pro problematickou pleť (akné, vyrážky, záněty...). Má antibakteriální účinky, odmašťuje a stahuje póry. Sjednocuje pleť, zejména pleť s pigmentovými skvrnami.
Před použitím pleťovou vodu protřepejte, po odstranění chloupků naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte. Můžete jej použít k ošetření pokožky celého těla včetně obličeje. Po vstřebání pokračujte v péči o pokožku svým oblíbeným tělovým/obličejovým krémem.

Případné vklady nejsou problém.
Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, aby byla zachována kvalita. Nepoužívejte v okolí očí. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a poraněnou kůží. Při kontaktu s očima je vypláchněte vodou. Určeno pro venkovní použití.
Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Nepoužívejte v okolí očí. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a poraněnou kůží. Při kontaktu s očima vypláchněte vodou. Určeno pro venkovní použití.
Skládá se: Voda Mentha Piperita (bylinná mátová voda), Citrus Limon voda (citronová ovocná voda), glycerin (rostlinný glycerin), inulin-alfa-glukanový oligosacharid (rostlinný polysacharid inulin), aqua (voda), extrakt z pentylenglykol-fosfolinu ) extrakt z jader (extrakt z ovsa), Lactobacillus Ferment (fermentované laktobacily), levulinát sodný (sůl kyseliny levulinové – přírodní rostlinná kyselina), anizát sodný (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), kyselina fytová (kyselina fytová – přírodní Na rostlinné bázi

Obsah složek rostlinného původu: 100 %.

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfemace ani ropné deriváty.

 

Každý balíček připravujeme ručně

Kvitok voda po holení Elegán 50 ml

Kvitok voda po holení Elegán 50 ml

Každý balíček projde našima rukama

Kvitok voda po holení Elegán 50 ml

Používáme recyklované a ekologické materiály

Kvitok voda po holení Elegán 50 ml

Do každé objednávky dáváme kousek ze sebe

Kvitok voda po holení Elegán 50 ml

Kontrolujeme každý detail

Kategorie: Péče o sebe
EAN: 8588009440864

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

KVITOK-logo

 

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Vyjadřuje náš návrat zpět ke kořenům, k matce přírodě a využívání jejich darů namísto umělých a zbytečných emulgátorů, barviv, konzervantů či syntetických parfémů, které pro nás nejsou přirozené a našemu tělu škodí.