Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
3 hodnocení

Aroma difuzér ZEN - DF12W, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu NATURE7

Nature7 aroma difuzér ZEN - DF12W, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje, zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Aromadifuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.

Bez přidání esenciálního oleje vám difuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

Vhodný do obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.
Skladem
Kód: EX569601
Značka: Nature7
1 090 Kč
Kategorie: Aroma lampy
zen
ZDARMAZDARMA

oužívejte vždy kvalitní oleje. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.

Během provozu difuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aromadifuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aromalampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

Obsluha aromadifuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj stiskem zapnete. Aromadifuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Současně střídá barevné podsvícení. Druhým stiskem můžete zvolit jednu konkrétní barvu podsvícení. Třetím stiskem vypnete barevné podsvícení a čtvrtým stiskem ukončíte provoz aromadifuzéru.

Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aromadifuzér sám vypne. Elegantní interiérový doplněk.

Technické parametry:


 • typové označení:     DF12W
 • jmenovité napětí:     AC 220-240V 50Hz (adapter 24V)
 • jmenovitý příkon:     12W
 • objem zásobníku na vodu:     100 ml
 • množství přeměněné tekutiny:     15 (+/-5) ml/h
 • podsvícení:     12 LED (modrá, červená, fialová, tyrkysová, zelená, bílá, ...)
 • vypnutí přístroje:     automatické
 • rozměry výrobku (VxŠxH):     175x117x80mm
 • hmotnost výrobku:     370g
 • rozměry boxu (VxŠxH):     240x140x100mm
 • hmotnost boxu:     230g
 • Barva: bílý matný lesk

Parametry:

Hmotnost: 1 kg
LED: Ano
Model: Zen
Objem: 100 ml
Použití: doma
Připojení: elektrický
Časovač: NE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: