Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
3 hodnocení

Energy Renol 30 ml + Energy Artrin krém 50 ml dárková sada

Energy Renol 30 ml : Neschopnost uvolnit se, nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, nesmělost, nerozhodnost, rezignace, neklid spojený se strachem a pocitem neustálého ohrožení, hyperaktivita CNS, především u dětí s LMD a ADHD. Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh. K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Renol s krémem Artrin z Pentagramu® terapeutických krémů.
 
 Energy Artrin regenerační krém: Komplex látek obsažených v Artrinu lze využít při bolestech a zánětlivých stavech kloubů, svalů a šlach, při revmatismu, bolestech páteře a krčního svalstva, při poruchách lymfatického systému, únavě, nedostatečném prokrvení končetin a dalších pohybových obtížích.
Používá se při dně, migrénách, bolestech v kříži, zubů a po obrnách. Je vhodný k regeneraci kostí po zlomeninách, zhmožděninách a zánětech svalů, šlach a nervů. Krém lze také aplikovat při problémech s ledvinami, močovým měchýřem, prostatou a u jiných zánětlivých stavů.
Skladem
Kód: 253B
Značka: Energy
700 Kč
Kategorie: Bylinný koncentrát
Hmotnost: 0.2 kg
renoal
ZDARMAZDARMA
Energy Renol 30 ml + Energy Artrin krém 50 ml dárková sada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: