Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
5 hodnocení

Energy Cytosan 90 ks

Přírodní produkt Cytosan obsahuje humáty, které jsou směsí huminových a fulvových kyselin. Vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny. Jedná se o mimořádně bioaktivní látky. Silymarin podporuje pročištění organismu*, zdraví jater, normální trávení** a ovlivňuje hladinu cukru v krvi***. Zajišťuje přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant.
Skladem
Kód: 306B
Značka: Energy
779 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
cytosan
ZDARMAZDARMA
Cytosan je bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs lignohumátu draselného, kyseliny jantarové a silymarinu. Huminové látky jsou specifickou skupinou vyso
komolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.
 
SLOŽENÍ 1 KAPSLE: Lignohumát draselný (448 mg), želatina, silymarin (50 mg), kyselina jantarová (2 mg).
 
HMOTNOST 1 KAPSLE: 590 mg  DOPORUČENÍ DÁVKOVÁNÍ:
Pro dospělé a děti od 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. Pro děti od 6 do 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně. Pro děti od 3 do 6 let: ½ kapsle za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po 3–4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale.
 
UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: