Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
8 hodnocení

Angry Beards Heat Protector 150 ml

Asi už znáte naši nejsilnější zbraň na narovnávání delších vousů, Beard Straightener. A protože každý Batman potřebuje svého Robina, doplnili jsme ho o Heat Protector, který vznikl jako ochrana vousů a vlasů proti horku při jejich narovnávání. K Beard Straighteneru ho dostanete gratis. 

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Dodání 3 dny
Kód: 28734A
Značka: Angry Beards
199 Kč
Kategorie: Péče o vousy
Hmotnost: 0.15 kg
Ochranu zastává speciálně vyvinutá silikonová složka. Není to nic přírodního, ale zato vysoce funkčního. Obalí se kolem vousu a ochrání ho před poškozením a vysušením až do 250 °C. A to se vyplatí, Horste. Přidali jsme do Heat Protectoru i kondiciační účinky, abyste místo vousů neměli drátěnku. Beard rozčešete jedna radost a za odměnu se vám nezlomí ani neupadne.
 
Nahoďte Heat Protector na suché a čisté vousy. Rozetřete ho rovnoměrně po celé vousaté délce a můžete si pomoct kartáčem nebo hřebenem, ať se Heat Protector dostane všude. Počkejte minutu nebo dvě a jste ready na narovnávání bez jakéhokoliv poškození nebo zacuchání vousů. Až jste se Straightenerem hotoví, doporučujeme rituál zakončit olejem nebo balzámem.
  • Poctivý český výrobek
  • Zabraňuje vysoušení vousů a vlasů při narovnávání
  • Chrání proti jejich poškození
  • Přilne k vousům jak vosa na lep
  • Usnadňuje rozčesávání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: