Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
11 hodnocení

Angry Beards Lip Balm Energizující balzám na rty 4 ml

Rozpraskané rty a nedostatek energie, dvě věci, které trápí snad každého chlapa. Zamysleli jsme se a přišli s geniálním řešením. Představujeme vám první energizující jelení lůj – Lip Balm that gives you wings!®
Skladem
Kód: 28740A
Značka: Angry Beards
99 Kč
Kategorie: Pro muže
Jedna tyčinka balzámu ukrývá stejné množství energie, jako plechovka energeťáku. Ale nedoporučujeme do sebe balzám hodit na jeden zátah. Díky jedinečné technologii postupného nanášení se energie z tyčinky uvolňuje celé týdny. Lip Balm vás tak příjemně probere a nakopne k dalším a dalším a dalším výkonům.
 
Použijte kdykoli je potřeba, jen upozorňujeme na dvě věci. První a zásadní – při aplikaci vás nikdo nesmí vidět! (Z pochopitelných důvodů.) Doporučujeme využít výtahy, toalety a jiné soukromé prostory. Pokud taková možnost není, můžete použít fintu „něco mi spadlo pod stůl“, „nepárá se mi bunda zevnitř?“, „počkám tady a zkontroluju, jestli nás někdo nesleduje“ a další. Za druhé je potřeba pamatovat na chuť balzámu. Pokud si chcete dát pivo nebo maso, míchání chutě energy drinku s nějakou takovou pochutinou není zrovna lahodící.
  • Poctivý český výrobek
  • Energie sbalená nejen na cesty
  • Výživa a ošetření pysků
  • Chuť energetického drinku kdykoli je potřeba
  • Nutnost aplikovat na tajňáka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: