Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
12 hodnocení

Cleano Ekologický prací gel s mýdlovým práškem 1,5 l

Prací gel s mýdlovým práškem je účinný proti odolným skvrnám i k praní při nízkých teplotách. Je určen pro praní v pračce a ruční praní. Výrobek obsahuje minerální a rostlinné složky, které se rychle rozkládají při minimálním zatížení životního prostředí. Použité složky jsou vhodné pro citlivou pokožku a mají nejvyšší biologickou rozložitelnost s nízkou úrovní toxicity pro vodní život. Neobsahuje složky živočišného původu a syntetickou parfemaci. Obal je recyklovatelný a etikety snadno rozložitelné v přírodě. Vhodný pro septiky. koncentrovaný
Skladem
Kód: 13940C
Značka: Cleano
219 Kč
Kategorie: Prostředky na praní
Hmotnost: 1.5 kg
Řiďte se návodem na použití na obalu produktu a postupujte podle pokynů uvedených na oděvu. Při praní v pračce před čištěním naneste přiměřené množství přímo na skvrnu pomocí dávkovacího víčka. Při ručním praní přidejte 35 ml tekutého pracího gelu do 10 l vody (max. 40 ° C). Po namočení perte jako obvykle a důkladně vymáchejte.
Nepoužívejte k čištění a ošetření jemného prádla, vlny a hedvábí.
Skladujte mimo dosah dětí! Chraňte oči. Pouze pro vnější použití.
Ingredients/Složení: 5% - 15% aniontové tenzidy (deriváty kokosového oleje - RSPO certifikovaný), 5% -15% neiontové tenzidy (cukerné tenzidy), mýdlo, přírodní aroma, kyselina citrónová, konzervační látka (Potassium Sorbate).
Obsah: 1,5l

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: