Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
4 hodnocení

Energy Cytosan Fomentumll gel 100 ml

Má hojivé účinky, působí protizánětlivě a detoxikuje tělo prostřednictvím kůže. Lze jej použít pro kosmetické účely (čištění a omlazení pleti) a všechny kožní problémy (záněty, vyrážky, lupénka, akné, poranění). Je účinným doplňkem při léčbě pohybového aparátu, kloubních problémů, jako je artróza, artritida, dna a bolesti páteře. Uplatňuje se u gynekologických obtíží a chronických zánětů vnitřních orgánů. Cytosan Fomentum gel pomáhá organismu zbavovat se škodlivých, odpadních a toxických látek, zlepšuje okysličení a prokrvení kůže, ale i hlouběji uložených tkáňových struktur.
Skladem
Kód: 389B
Značka: Energy
406 Kč
Kategorie: Regenerační bylinné krémy
Hmotnost: 0.1 kg
Potassium humate: Cytosan fomentum gel je bioinformační regenerační přípravek obsahující vysokomolekulární humát draselný, lignohumát draselný, kyselinu jantarovou a silymarin. Přípravek je určen pro péči o tělo a regeneraci, která je založena na odevzdávání od-padních látek do vnějšího prostředí přes kůži a vstřebávání látek do organismu mezibuněčnými prostorami kůže. Doporučujeme kombinovat s bylinnými přípravky z Pentagramu© krémů.
 
INGREDIENTS: Aqua, Lignohumate, Potassium Humate, Fructose, Glycerin, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Silybum Marianum Seed Extract, Xanthan Gum, p-Anisic Acid, Dehydroacetic Acid, Succinic Acid.
 
POUŽITÍ:: Nanášíme lehkou vrstvou na potřebná místa na těle.
 
UPOZORNĚNÍ: Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: