Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
10 hodnocení

Kvitok prebiotický tuhý šampón s anti-pollution ochranou Hair Booster – 50 g

Koncentrovaný tuhý šampon, je určen pro šetrné čištění vlasů a vlasové pokožky při problému nadměrného vypadávání a oslabení vlasů.
 
PODPORA RŮSTU VLASŮ A OCHRANA
 
Život našich vlasů, bez ohledu na věk či pohlaví, se skládá ze 3 fází: anagenní (fáze růstu, trvá 1-10 let, průměrně 3-5 let, přibližně 85-90% vlasů je v této fázi) katagenní (fáze odumírání, kdy vlas přestane růst a vlasová cibulka odumírá, trvá 2-3 týdny) telogenní (fáze vypadávání vlasů, trvá 3-5 měsíců).
Skladem
Kód: 31626K
Značka: Kvitok
309 Kč
Kategorie: Šampony
tuhy sampon hair booster
Vegan
Šampon je navíc použit. Jemně jím pomíchejte po mokrých vlasech, rozpěňte prsty, nechte chvíli působit a opláchněte vodou. Pěnu můžete vytvořit také pomícháním šamponu v rukou, nanést na mokré vlasy a rozpěnit prsty. V případě potřeby doporučujeme postup zopakovat. Pokud používáte stylingové prostředky nebo se pohybujete v prašném prostředí, doporučujeme postup zopakovat. Šampon neobsahuje vodu a je koncentrovaný, proto stačí opravdu malé množství k vytvoření bohaté pěny. V případě, že neumíte šampon ve vlasech dostatečně rozpěnit, pravděpodobně vlasy nejsou dostatečně vlhké. Zkuste je více navlhčit. Po použití není zapotřebí kyselý oplach, jelikož se nejedná o mýdlový šampon.
 
SLOŽENÍ: Sodium Cocoyl Isethionate (jemný tenzid z kokosového oleje), Aqua (voda), Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej)*, Caffeine (kofein)*, Coco Glucoside (jemný tenzid z kokosového oleje), Cetearyl Alcohol (emul kokosového oleje), Lecithin (lecitin), Inulin (rostlinný polysacharid – neiontová kondicionační složka), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (esenciální olej Rozmarýn)*, Emblica Officinalis Fruit Powder (organický ájurvédský prášek Amla – Amalaki) Panthenol (provitamin B5), Opuntia Ficus-Indice Stem Extract (extrakt z Opuncie mexické)*, Hydrolyzed Corn Protein (hydrolyzovaný kukuřičný protein), Hydrolyzed Wheat Protein (hydrolyzovaný pšeničný protein), Hydrolyzed Soy Protein Pod Extract (extrakt z Cesalpinie – Tara)*-Helianthus Annuus Sprout Extract (extrakt z klíčků slunečnice)*-Maltodextrin (sacharid – nosič aktivních látek), Sodium Cetearyl Sulfate-Glyceryl Oleate-Ve getable Oil (rostlinná kondicionační složka), **Limonene, **Linalool
 
*certifikovaná organická surovina
 
**vyskytující se přirozeně v silicích
 
V tomto produktu nenajdete: x Minerální oleje a ropné deriváty x Syntetické parfémy a barviva x Konzervační látky konzistence: tuhá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: