Registrujte se na našich stránkách a získávejte výhody.
11 hodnocení

Kvitok Pleťové sérum rozjasňující s vitamínem C 10 ml

Speciální péče s dvěmi druhy vitamínu C pro zralou pleť trpící hyperpigmentací, sjednocuje tón a stimuluje tvorbu kolagenu v pleti.

Pleťové sérum obsahuje kombinaci 2 druhů vitaminu C a je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro zralou pleť se sklonem k hyperpigmentací. Vysoká koncentrace zkvašené aceroly - ovoce s vysokým obsahem přirozeného vitamínu C, je pro znásobení účinku doplněna o lipozomální formu vitamínu C, která je stabilnější a pokožkou dobře snášena i při vyšších koncentracích. Zapouzdřením vitamínu C v lipozomech je možné dosáhnout lepší distribuci do pokožky. Vitamín C je žádaný zejména pro své anti-aging vlastnosti a patří mezi silné antioxidanty.

Skladem
Kód: 31002K
Značka: Kvitok
299 Kč
Kategorie: Speciální péče o pleť
Hmotnost: 0.1 kg
vivivi)
Vegan
Používejte večer. Začněte s aplikací 1-2 týdně, postupně můžete zvyšovat frekvenci na každodenní používání. Nepoužívejte na poškozenou pokožku a otevřené rány. Nepoužívejte v kombinaci s jinými produkty obsahujícími exfoliační složky. Vyhněte se kontaktu s očima. Mírně brnění, štípání a zarudnutí je normální reakcí. BHA kyseliny mohou zvyšovat citlivost na sluneční záření -omezte vystavení pokožky slunečnímu záření minimálně po dobu 24 hodin po aplikaci a používejte vhodnou SPF ochranu.Pro zachování kvality skladujte produkty na suchém, chladném a tmavém místě.
Produkt je balen v tmavé skleněné lahvičce pro lepší zachování vlastností a účinků obsažených surovin.
 
Složení:Rosa Damascena Flower Water (květinová voda damašská Růže), Lactobacillus / Acerola Cherry Ferment & Leuconostoc / Radish Root Ferment Filtrate (fermentovaný extrakt Acerola), Aqua & Phospholipids & Leuconostoc / Radish Root Ferment Filtrate & Ascorbyl Palmitate (liposomální vitamin C), Glycerin (rostlinný glycerin), Xanthan Gum (xanthanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulovej- přírodní rostlinná kyselina), Sodium Anis (sůl kyseliny anýzové - přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citronová - úprava pH), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný - úprava pH).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: